️ Európában az emberek békét akarnak. Amerikában az emberek békét akarnak.
Az európai vezetők viszont továbbra is a háborút akarják folytatni.
️Ez több mint bűn, ez hiba.
👉 Ezt a háborút le kell zárni…
Ne legyen kétség: gátlástalan támadásokkal szemben gátlás nélkül fogjuk megvédeni az országot.
Ne csodálkozzanak, ezt a meccset ők kezdték, ők tekintették hazánkat holmi átjáróháznak, kiszolgáltatottá akarták tenni, mi pedig azt gondoljuk, hogy Magyarország szuverén.
Ezt a harcot tehát örömmel megvívjuk - jelentette ki Kocsis Máté.
/posztok.hu


Árrésstop

Új, környezetbarát fűtés az Erdőkertesi Református Templomban!
️



Véget vetünk az indokolatlan áremeléseknek!