Plusz egy voks a békére!
Ha azt akarjuk, hogy a háború ne érjen utol bennünket, akkor elejét kell venni. MOST!
Szavazz! Csak a béke! Csak a Fidesz!
Plusz egy voks a békére!
A kemma.hu is velem volt, korán keltünk. :) Reggel 6:00-kor már az urnákat hitelesítettem első szavazóként. :) Hajrá, Bokod!
kemma.hu:
6:45 Bokodon az országgyűlési képviselő volt az első
Czunyiné dr.…
Fontos tudnivalók a választásról:
Ezeket a lépéseket követve megvédhetjük Magyarország függetlenségét!
Úgy kell megnyernünk az európai választást, hogy a brüsszeli bürökraták ijedtükben megnyissák előttünk a város kapuit és sietősen távozzanak az irodáikból. - Orbán Viktor
Mindenki menjen el szavazni
️

Az első ellenőrzi az urnát
Fidesz = béke
Eljött a nap!
SZAVAZZ! CSAK A BÉKE! CSAK A FIDESZ!
Eljött a nap: ma választunk háború és béke között.
Reggel 6:00 és este 19:00 óra között legyünk ott mind!
SZAVAZZ! CSAK…
Csak a béke!
Csak a Fidesz-KDNP!