Szavaztam a békére, szavaztam a Fidesz-KDNP-re! Hajrá! 
Csak a béke!
Csak a Fidesz-KDNP!
Szavaztam a békére, szavaztam a Fidesz-KDNP-re! Hajrá! 
Eljött a választás napja!
Ne maradj otthon, szavazz!
Fidesz-KDNP 
Ma volt az #EgymillióTalálkozásNapja!
Hálás vagyok mindazon kisalföldieknek, akik támogatásukról biztosítottak minket.
️ Csak a béke!
Csak a Fidesz!
Csak a Fidesz! 
Csak a béke!
️
️Zárjuk le ma Pécsett a Gyurcsány-korszakot!
️
Hajrá, Csizmadia Péter!
#pécsmindenekelőtt
Szentendre valóban Összeköt minket ❤️
Én olyan Szentendrében hiszek, ahol valódi, közös cselekvés a mindennapok mozgatója. Erre épül a közösségünk. Megoldások, párbeszéd, siker! Ez a recept!…
Én már szavaztam a békére. Szavaztam a Fideszre! 
