Wittner Marika néni fentről üzeni nekünk:
"Mindannyian álljunk ki a béke és Orbán Viktor mellett. A háborúnak és a gyűlöletnek csak a béke, csak a szeretet az ellenszere. A rosszat csak jóval lehet…
Wittner Marika néni fentről üzeni nekünk:
"Mindannyian álljunk ki a béke és Orbán Viktor mellett. A háborúnak és a gyűlöletnek csak a béke, csak a szeretet az ellenszere. A rosszat csak jóval lehet…
👉Ma van a szavazás napja!
Csak a Fidesz-KDNP!
Egymillió találkozás napja.
👉Holnap mindenkire szükség lesz!
Csak a béke!
Csak a Fidesz!
Reggel 6 órakor kinyitottak a szavazóhelyiségek. Fontos, hogy mindenki részt vegyen a választáson.
Csak a béke! Csak a Fidesz! 
Itt az idő
Itt az idő, ma van a szavazás napja!
Hosszú kampány van mögöttünk, az eddigi legfontosabb európai parlamenti választás előttünk. Húzzuk meg az utolsó pár órát!
👆Itt az idő! Ma mindannyiunknak el kell mennie szavazni, mert a békénk a tét!
Csak a Fidesz! Szavazz!

Tiszaalpáron mozgósítottunk Ágoston Béla polgármester-jelölttel.
Egymillió Találkozás Napja
Csak a béke! Csak a Fidesz!