"Mindannyian álljunk ki a béke és Orbán Viktor mellett. A háborúnak és a gyűlöletnek csak a béke, csak a szeretet az ellenszere. A rosszat csak jóval lehet legyőzni! A zászlót ne hagyjuk a földön heverni, fel kell emelnünk, és tovább kell vinnünk! Cum Deo, pro Patria et Libertate!”