Idén a srácok 62 alkalommal találtak be tétmeccsen az ellenfél hálójába a bajnoki szezonban. Íme az összes. Jó szórakozást! 
Szembesítettük Karácsonyt saját háborús úszításával, amitől a főpolgármester, kislányos zavarában csak kínosan topogott.
A nagy háborús agymenésben Karácsony - Gyurcsány parancsára - először csak a kormánynak üzent hadat, de a napokban már egészen odáig ragadtatta magát, hogy szerinte Magyarország és Oroszország háborúban áll egymással.
Elmentünk hát a Blaha Lujza térre, hogy felszólalása közben, emlékeztessük Karácsonyt, micsoda eszement felelőtlenség azt állítani, hogy háborúban állunk Oroszországgal.
️ Épeszű választott vezető ilyen nem mond! Választ várunk arra, vajon a dollárbaloldal miért akar mindenképp belépni a háborúba?
️ Elég volt a háborús uszításból! A mielőbbi béke egész Európa érdeke.
/posztok.hu


Szigorúan ellenőrzi a magyar hatóság az ukrán gabonát
Ma részt vettem Adonyban a Nébih munkatársainak vizsgálatán 
: Pelsőczy Csaba

Megnyílt a Nimród 111 fotókiállítás, amely a
Ha valaki megnézi ezeket a fotókat, megértheti, mit jelent a 2021-es…


