Magyarország békepárti, ezt a Parlament is kinyilvánította.
(
Ezt a videót hanggal nézd!)
️ Ma arra a több mint százezer felvidéki magyarra emlékezünk, akik a Beneš-dekrétumok következtében állampolgárságuktól, közösségüktől, vagyonuktól megfosztva, szülőföldjük elhagyására kényszerültek.
️ A dekrétumok alapján a német és magyar kisebbséggel szemben alkalmazott bánásmód összeegyeztethetetlen volt az emberi jogokkal, ellentétes volt a nemzetközi jog általános elveivel, a diszkrimináció és a kényszermunka tilalmával, továbbá a tulajdon sérthetetlenségének elvével.
️ Felháborító, hogy ezek a dekrétumok ma is léteznek és 2007-ben a szlovák kormány megerősítette sérthetetlenségét és azóta sem törölték el, így ma is érvényesnek tartják a magyarok és németek kollektív bűnösségét.
Magyarország békepárti, ezt a Parlament is kinyilvánította.
Ha május, akkor LUDOVIKA FESZTIVÁL!
A tavalyi nagy visszatérés után idén sem marad el az év egyik legnagyobb eseménye a Ludovika Campuson.
A Nemzeti Közszolgálati Egyetemezúttal is gazdag…
Ütnek, rúgnak, harapnak, megbélyegeznek, de senki sem mehet szembe a tavaly áprilisi népszavazás eredményével és 3,7 millió magyar ember egybehangzó akaratával.
Meg fogjuk védeni gyermekeinket és ki…
1947-ben ezen a napon kezdődött a szlovákiai magyar lakosság kitelepítése a Felvidékről.
A magyar kormány az európai polgárok egyre növekvő tömegével ért egyet: legyen vége a háborúnak, legyen béke, ehhez pedig azonnali tűzszünetre és béketárgyalásokra van szükség!

️
Ma van a Felvidékről kitelepített magyarok emléknapja.🏴
1947-ben ezen a napon kezdődött a szlovákiai magyar lakosság Felvidékről való kitelepítése. Emlékezzünk ma mindazokra, aki ebben a…
Hiába támadnak, ki fogunk tartani a gyermekvédelmi törvény mellett.
Sőt, ősszel újabb intézkedéseket nyújtunk be.
Ma van a Felvidékről kitelepített magyarok emléknapja. 
Emlékezzünk a több mint százezer Felvidékről kitelepített magyarra. 
Napló/1918: A legkisebb unokámmal, Lezsák Villővel.
A baloldal háborúpárti. Mi békepártiak vagyunk.
A baloldal háborúba sodorná Magyarországot. Mi a béke pártján állunk!