1947-ben ezen a napon kezdődött a szlovákiai magyar lakosság kitelepítése a Felvidékről.
Ütnek, rúgnak, harapnak, megbélyegeznek, de senki sem mehet szembe a tavaly áprilisi népszavazás eredményével és 3,7 millió magyar ember egybehangzó akaratával.
Meg fogjuk védeni gyermekeinket és ki fogunk tartani a gyermekvédelmi törvényünk mellett, sőt, ősszel újabb intézkedéseket fogunk benyújtani az Országgyűlésnek.
Magyarországon lesz Európa legszigorúbb gyermekvédelmi szabályozása.
1947-ben ezen a napon kezdődött a szlovákiai magyar lakosság kitelepítése a Felvidékről.
A magyar kormány az európai polgárok egyre növekvő tömegével ért egyet: legyen vége a háborúnak, legyen béke, ehhez pedig azonnali tűzszünetre és béketárgyalásokra van szükség!

️
Ma van a Felvidékről kitelepített magyarok emléknapja.🏴
1947-ben ezen a napon kezdődött a szlovákiai magyar lakosság Felvidékről való kitelepítése. Emlékezzünk ma mindazokra, aki ebben a…
Hiába támadnak, ki fogunk tartani a gyermekvédelmi törvény mellett.
Sőt, ősszel újabb intézkedéseket nyújtunk be.
Ma van a Felvidékről kitelepített magyarok emléknapja. 
Emlékezzünk a több mint százezer Felvidékről kitelepített magyarra. 
Napló/1918: A legkisebb unokámmal, Lezsák Villővel.
A baloldal háborúba sodorná Magyarországot. Mi a béke pártján állunk!
A baloldal háborúpárti. Mi békepártiak vagyunk.
A baloldal háborúba sodorná Magyarországot. Mi a béke pártján állunk!
A további harc nem a győzelmet és nem a békét hozza el, hanem további százezrek halálát.
Békére van szükség!