Minden szempontból 
Karácsony Gergely újabb hadjáratot indított a budapesti közlekedés ellen.
600 forint lesz 1 óra parkolás Budapest belvárosában.
Most már nem csak azoknak fő a feje, akik a dugóban aszalódnak, hanem azoknak is, akik letennék az autójukat.
A Budapesten közlekedők ezt is Karácsonyéknak köszönhetik.
/posztok.hu




Durvul a kánikula hatása: Budapest vezetése birkalegelők létesítését javasolja a lakótelepeken.

️