Magyarországnak a béke oldalán kell állnia, a háborús inflációt nem lehet másképp megakadályozni. Azonnali tűzszünetre és béketárgyalásokra van szükség!
Mi úgy gondoljuk, hogy a felelős szomszédságpolitika keretében a párbeszédre kell törekedni, ugyanis a szankcióknak és a fenyegetőzésnek semmi értelme sincsen…
Kulturált párbeszédre van szükség, ezért számunkra természetes, hogy egyetlen nyugat-balkáni ország legitim, megválasztott vezetőjével szemben sem támogatunk semmilyen uniós szankciós intézkedést.
Az a helyes, ha folyamatosan segítséget, támogatást nyújtunk a nyugat-balkáni országoknak. Ma is ezért vagyunk itt, ezért ülünk tárgyalóasztalhoz Milorad Dodik boszniai szerb vezetővel.
/posztok.hu

Durvul a kánikula hatása: Budapest vezetése birkalegelők létesítését javasolja a lakótelepeken.

️Az első igazi levendula szüretünk.
️
A 25 év alatti fiatalok szja-mentességén túl a kormány idén is támogatja a diákok nyári munkavállalását. 

️ Mindenkitől azt kértem, segítsen elérni, hogy a lakosok csak a legszükségesebb mértékben használják az ivóvizet, így tudják…
