Mennyivel lenne magasabb a villanyszámla rezsicsökkentés nélkül? Erről is volt szó a Parlamentben napirend előtt.

A kormány elvárja, hogy az extraprofit-különadókat minden vállalat maga fizesse meg, azt ne terhelje tovább a lakosságra, a háború árát ugyanis nem a magyar családoknak kell megfizetniük.…

“Hazánk energiarendszerre vonatkozó terve nemcsak zöldebbé és klímabarátabbá kívánja tenni a magyar energiarendszert, nemcsak el kívánja érni a kibocsátási célokat, hanem célul tűzte ki az ország…

Gyurcsányék alatt a családokat – a többi európai országhoz hasonlóan – nem védené a rezsicsökkentés, mert az elszabadult piaci árakat ráterhelnék a magyarokra is.

Egész Európát háborús infláció sújtja
A magyar kormány azonban továbbra is meg fogja védeni a családtámogatásokat, a nyugdíjakat, a munkahelyeket és a rezsicsökkentést!

Jakab Péter nemrég azt üzente a kormánypártoknak, hogy "nem győztetek le".

Itt a válaszüzenet.

A háborúból ki kell maradunk, a békét meg kell őriznünk.

Nekünk a magyarok biztonsága az első!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média