Saját nyilatkozatai szerint nincs egy szinten velem Halmai Ferenc, a Tisza jelöltje.
Én még elraktam az Édesapja utolsó szilvapálinkáját, amit akkor hozott, amikor a segítségemet kérte.
☝Már tudom is,…
☝ Minden magyar felelős minden magyarért! A Fidelitas Angyalszárny akciójaként idén 1.100.000 forintot gyűjtöttünk össze olyan kárpátaljai magyar családoknak, ahol a család férfi tagja harcolt az orosz-ukrán háborúban, vagy jelenleg is a fronton teljesít katonai szolgálatot. Külön köszönet Dobsa Istvánnak, a KMKSZ ISZ elnökének, hogy segít eljuttatni az adományt a rászoruló családoknak! #fidelitas #angyalszárny #adománygyűjtés #kárpátalja
/posztok.hu


️ Brüsszelben divat magunkat lábon lőni!

️