Dolgozik a rezsistop munkacsoport: senkinek ne kelljen többet fizetnie az extrém időjárási körülmények miatt.
Üzenjünk Brüsszelnek: NEM FIZETÜNK! Brüsszelnek már semmi más nem fontos, csak Ukrajna. Féktelenül öntik oda a pénzt. A magyarok pénzét is el akarják venni. Indul a nemzeti petíció! Nem fizetünk a háborúra! Nem fizetünk Ukrajnának! Nem akarunk magasabb rezsit fizetni a háború miatt.
/posztok.hu


️
️”Barátom, vesztésre állsz a háborúban: írd alá a békemegállapodást a lehető leghamarabb!”
Matteo Salvini üzent Zelenszkijnek:
