Az utolsó pillanatra maradt a nemzeti petíció kitöltése? Semmi gond, ma estig még postára adhatjuk, és néhány perc alatt akár éjfélig is kitölthetjük online.
Link hozzászólásban.
Ha már kitöltötted,…
4 nap múlva válasszuk a Fideszt, válasszuk Orbán Viktort!
/posztok.hu


️Brüsszelnek a politikai viták helyett végre az európai emberek megélhetését és érdekeit kellene előtérbe helyeznie.


Mindenki a páston, mindenki a mozgósít, ki telefonon, ki kopogtatással.

