Egy beruházás elindításának az alkalma egy rögtönzött utcafórum lett.
De jó is volt! És itt sem bujkáltunk, a helyi tiszások itt sem voltak bátrak csatlakozni a beszélgetéshez. Sebaj.
Banán még két kedves családhoz jutottam el. Az egyiknél az unoka számára dedikálnom kellett egy megmentett választási plakátot.
A kis rajongó számára aláírtam. Mert a fiatalság fontos. És nem, még nem szavaz, de a szíve és az esze is helyén van Zéténynek!
A fiatalok pedig elégedettek voltak. Szépen haladnak, egy tíz éve vásárolt házat varázsoltak otthonná. Három gyermekük van, és köszönik szépen, de ők tudják, mit jelent az édesanyák adómentessége, az ingyenes tankönyv, a CSOK és a családi támogatások.
Hajrá, Bana!
/posztok.hu


️KÖNNYEBB PARKOLÁS
