Nagyon boldog Karácsonyt mindenkinek !
☝️ Jövőre 10%-al megemeli a kormány a magyar rendőrök és katonák bérét és a következő években is jelentős emelésekre számíthatnak.
🟠 Februárban hathavi fizetésüket fegyverpénzként megkapják.
Megbecsüljük a magyar rendőrök és katonák munkáját. Nélkülük nem tudtunk volna hatékonyan védekezni a vírussal szemben, emellett pedig több mint százezer illegális migránst is megállítottak.
Nagyon boldog Karácsonyt mindenkinek !
Karácsony a verőcei Duna-parton 
Egy éve adtuk be az első védőoltást a koronavírus ellen. Az oltás működik, Magyarország működik.
Épp most: választókerületemből, Kozármislenyből karácsonyi református istentiszteletet közvetít a Kossuth Rádió

A magyar kormány gazdaságpolitikájának köszönhetően jövőre a minimálbér és a garantált minimálbér mellett emelkedni fog:
👉 a gyed,
👉 a nagyszülői gyed,
👉 a gyod,
👉 a táppénz,
👉 illetve az…
Áldott karácsonyt!
Szent Család vasárnapja. 
A karácsonyfánk alatti kis betlehem a Lényegre irányítja a figyelmünket.
Adjon nekünk erőt családjainkat életében a Szent Család példája!
Karácsonyi ajándék
Ennyi.
A korábbi évekhez hasonlóan, idén is fontosnak tartottam, hogy megköszönjem az egészségügyben dolgozók fáradhatatlan munkáját.
A Siófoki Kórház ápolási igazgató asszonyát, Bakáné Varga Krisztinát…