A 2020-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei időközi országgyűlési választáson már kiderült, hogy az összbaloldal egy dolgot tudott csak mondani: bontsuk le a kétharmadot.
Ennyi volt a programjuk, amivel akkor előálltak.
Ez 2022-ben sem lesz másképp.

#fidelitas

Karácsony Gergely az autósoknak a nagy dugók miatt azt üzente, hogy szálljanak ki és menjenek gyalog, ő meg szépen suhan a buszsávban.
Mekkora kétszínűség már!

Európára fokozódó migrációs nyomás nehezedik majd a következő hónapokban, években. Ezt az Európai Unió nem szemlélheti tehetetlenül, fel kell készülni, és az EU határait, közös értékeit meg kell…

„Nagyon sok olyan emberrel találkozunk az osztályos munka során, akik oltatlanul, súlyos állapotban kerülnek be az osztályra. Leírhatatlanok azok a tekintetek, amikor tudatosítják magukban, hogy ez…

Azt hiszem az őrület a tetőfokára hágott Brüsszelben! Új PÍSZÍ SZÓTÁR készült az Európai Unió központjában, amelyből az egyik olasz újság idézett tegnap néhány példát.

☝️Eszerint:

az Európai Bizottság…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média