A 2020-as Borsod-Abaúj-Zemplén megyei időközi országgyűlési választáson már kiderült, hogy az összbaloldal egy dolgot tudott csak mondani: bontsuk le a kétharmadot. Ennyi volt a programjuk, amivel akkor előálltak. Ez 2022-ben sem lesz másképp.
Karácsony Gergely az autósoknak a nagy dugók miatt azt üzente, hogy szálljanak ki és menjenek gyalog, ő meg szépen suhan a buszsávban. Mekkora kétszínűség már!
Európára fokozódó migrációs nyomás nehezedik majd a következő hónapokban, években. Ezt az Európai Unió nem szemlélheti tehetetlenül, fel kell készülni, és az EU határait, közös értékeit meg kell…
„Nagyon sok olyan emberrel találkozunk az osztályos munka során, akik oltatlanul, súlyos állapotban kerülnek be az osztályra. Leírhatatlanok azok a tekintetek, amikor tudatosítják magukban, hogy ez…
Azt hiszem az őrület a tetőfokára hágott Brüsszelben! Új PÍSZÍ SZÓTÁR készült az Európai Unió központjában, amelyből az egyik olasz újság idézett tegnap néhány példát.