„Nagyon sok olyan emberrel találkozunk az osztályos munka során, akik oltatlanul, súlyos állapotban kerülnek be az osztályra. Leírhatatlanok azok a tekintetek, amikor tudatosítják magukban, hogy ez elkerülhető lett volna.”
A tüdőgyógyász véleménye az oltásról.
/posztok.hu






Azt hiszem az őrület a tetőfokára hágott Brüsszelben! Új PÍSZÍ SZÓTÁR készült az Európai Unió központjában, amelyből az egyik olasz újság idézett tegnap néhány példát.
az Európai Bizottság…
Egy újabb forgalmas reggelre ébredtek a budapesti autósok. A dugóban ücsörögve van időnk nézelődni.
A gyalogosok szanaszéjjel hagyott kihasználatlan vagy járdán száguldó rollereket kerülgetnek.
A…
