️Döbbenetes

Mindig sejtettük, hogy nem újságírók kérdeznek minket a telex-444-RTL stb. propagandatermékek színeiben, hanem ügynökök... az egyikükről most már tudjuk is, hogy az.

Egy kiszivárgott hangfelvételből kiderült, hogy Panyi Szabolcs, híres sorosista és ukránpárti magyar "újságíró" külföldi titkosszolgálatokkal működik együtt, és a külföldi szolgálatok segítségével lehallgatta a magyar külügyminisztert, Szijjártó Pétert.

Részlet a Mandiner cikkéből:

Majd azzal zárja mondandóját, hogy neki ezek a beszélgetések megvannak,

"hiszen vannak szolgálatok, titkosszolgálatok, akik ezeket lehallgatják.”

Az is kiderül, hogy Panyi Szabolcs és Orbán Anita, a Tisza külügyminiszterjelöltje szorosan dolgoznak együtt, korábban Panyi a Tiszás politikus kampánycsapatának is tagja volt, és ha Orbán Anita lenne a külügyminiszter, akkor Panyi bármilyen külügyi információhoz hozzáférhetne.

Így nézne ki, ha Magyarországot külföldi érdekek mentén kormányoznák. Ezt nem fogjuk hagyni, Magyarországnak nem ukránpárti, hanem nemzeti kormányra van szüksége!

Cikk a kommentben

Mondjuk ahhoz a "tanárhoz" lenne pár kérdésem, aki poltikiai rendezvényre küldi a rá bízott gyerekeket...

Kijev hazudik a Barátság kőolajvezeték állapotát illetően. A vezeték működőképes, és ezt bárki meg tudná állapítani, hogyha a kijevi kormányzat odaengedné őket a vezeték környezetébe.

Egyre több, menő közösségi terünk van a Rábaközben és a Sokoróalján!

Most Acsalag, Rábacsanak, Dör, Magyarkeresztúr, Potyond, Sopronnémeti, Szilsárkány, Mihályi, Kisfalud, Vadosfa, Kisbabot, és…

Egy kormánytag lehallgatása súlyos támadás Magyarország ellen.
Utasítottam az igazságügyi minisztert, hogy a Szijjártó Péter lehallgatásával kapcsolatos információkat haladéktalanul vizsgálja ki.

BOTRÁNY
Hallgasd meg a felvételt!
Panyi Szabolcs ukránbarát újságíró, külföldi titkosszolgálatok és a Tisza Párt összejátszanak.
Lehallgatták Szijjártó Pétert!
Magyarországot ellenük meg fogjuk védeni!

Márki-Zay itthon van még,
vagy már elment harcolni az oroszok ellen?
Vagy a tiszások mindig csak másokat küldenének?
Ilyenek…
Április 12-én legyőzzük őket!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média