Teltház Szegeden! Csak a béke


Teltház Szegeden! Csak a béke


Kovács Elvira vajdasági képviselővel sokat harcolunk együtt az Európa Tanácsban. Örülök, hogy vajdasági barátaink is is kiállnak velünk a békéért!
Mi már itt. Sokan vagyunk. Kiállunk a békéért!
Ha nincs Fidesz, nincs parti!
A magyarok békéje fontosabb, mint az ukránok háborúja!
🤝🕊️
54000! Köszönöm, hogy ennyien követitek munkámat!
Ennek alkalmából, de egyébként is: JE SUIS BORS!
Kiállok a sajtószabadság mellett! 


Háborúellenes gyűlés Szeged!
Ez nem a mi háborúnk!
Legyen béke!
️
Miért szavazzunk Orbán Viktorra? Hogy Magyarország nagy és gazdag legyen!
️ Velük harcolunk!
️ Újabb kudarc a Tisza rendezvénye! 22 perccel a kezdés után, 14:22-kor ennyien voltak kíváncsiak Magyar Péterre!
Ezzel szemben a jobboldali Háborúellenes Gyűlés megtöltötte a 8000 fős Pick Arénát.…