54000! Köszönöm, hogy ennyien követitek munkámat!
Ennek alkalmából, de egyébként is: JE SUIS BORS!
Kiállok a sajtószabadság mellett! 


A magyarok békéje fontosabb, mint az ukránok háborúja!
🤝🕊️
54000! Köszönöm, hogy ennyien követitek munkámat!
Ennek alkalmából, de egyébként is: JE SUIS BORS!
Kiállok a sajtószabadság mellett! 


Háborúellenes gyűlés Szeged!
Ez nem a mi háborúnk!
Legyen béke!
️
Miért szavazzunk Orbán Viktorra? Hogy Magyarország nagy és gazdag legyen!
️ Velük harcolunk!
️ Újabb kudarc a Tisza rendezvénye! 22 perccel a kezdés után, 14:22-kor ennyien voltak kíváncsiak Magyar Péterre!
Ezzel szemben a jobboldali Háborúellenes Gyűlés megtöltötte a 8000 fős Pick Arénát.…
Tökéletes ellentéte a “pici szuverenitásról lemondásnak”!


Orbán Viktor könnyűvé teszi a választást!
️ Teltház a szegedi Békegyűlésen is!
Legyen béke!
