Felváltották a csernobili atomhulladék-tároló három hete folyamatosan dolgozó személyzetét…
Megint vasfüggöny ereszkedik Európára, csak most Magyarország…
Óriási a tét! 
Gyere el szavazni! 
Mi ott leszünk! 