Másfél milliárd forint értékben bővítette gyógyászati és informatikai eszközeit, és több száz új műszerrel gyarapodott a Heim Pál Gyermekkórház – jelentette be az emberi erőforrások minisztere.
A kormány folyamatosan fejleszti a gyermek-sürgősségi ellátórendszert.