Nna.
A szerbeknek fájhat leginkább az olajfinomítóban történt tűzeset
Nna.
Ez is jó kép a békemenetről!
#békemenet2025
Köszöm a sok kedves szót, kézfogást és selfiet a Békemeneten!! Ilyen remek csapattal csak győzni lehet jövőre

Hajrá Fidesz/Kdnp hajrá Magyarország
❤️
☝️Ezt sem fogjuk elfelejteni! Előadta: Csemer Olívia. 
️
Többen idézték a fő…
Felejthetetlen délután volt újra együtt, a világ legnagyobb Békemenetén. Amellyel együtt írtunk történelmet, a világrendszerváltás hajnalán.
❤️


Ma este 9-kor Vezércikk, a Hír TV műsorán! Elmondjuk - egyebek mellett -, hogy a tömeg méretén túl, mi volt az igazi különbség a Békemenet és a kistérségi ripacs rendezvénye között. 
Mindenkit várunk…
Ha az eNber médiahernyó, akkor minden nap munkanap. És ha máma is meló van, míg ti otthoL lazultok, akkor jöjjön az elmaradhatatlan pólefes jappánkoreai ábrázattal vijetnámi módra. Éljen Kina, meg a…