Senkinek sincs joga beleszólni abba, hogy Magyarország kitől, mennyi olajat, vagy gázt vásárol.
️ Ursula von der Leyennek pedig az uniós tagállamokért és nem azok ellen kellene dolgoznia.
Senkinek sincs joga beleszólni abba, hogy Magyarország kitől, mennyi olajat, vagy gázt vásárol.
️ Ursula von der Leyennek pedig az uniós tagállamokért és nem azok ellen kellene dolgoznia.
Sziasztok
Tegnap esti szokásos élőm a TIK TOK on.
2 órás.....a közepétől indul a lényeg.....kb 1 óra után....az elején jöttek a mindenszarhívők, kamu profilok, és gyűlöletkeltők, illetve a fóbiás…
Mi jár a fejemben? 
Hadházy Ákos
Te magad, vagy az ÖRDÖG!
☝️Ésszerű ember azért szavaz Orbán Viktorra és a Fideszre, mert az összes közül a legjobb választás
️Mint a kommunizmus legsötétebb bugyraiban...
☝️Hadházy és felheccelt követői papokat fenyegetnek, a vallást gyalázzák.
☝️Magyar Péter pedig újságírók ellen lázít, hergel.
️
👉Sőt a jobboldali, másként…
Petinek orvos kell. Ez már fix.
Ezt sem én mondtam.
Micsoda meglepetés
️
Weber bevédte a befektetését. Nem adják ki Petike mentelmi jogát.
Innentől Peti még rövidebb a póráz
Ifj. Lomnici Zoltán: a Tisza Párt nem a saját hazájáért dolgozik az Európai Parlamentben. 