☝️Ésszerű ember azért szavaz Orbán Viktorra és a Fideszre, mert az összes közül a legjobb választás
Mi jár a fejemben? 
Hadházy Ákos
Te magad, vagy az ÖRDÖG!
☝️Ésszerű ember azért szavaz Orbán Viktorra és a Fideszre, mert az összes közül a legjobb választás
️Mint a kommunizmus legsötétebb bugyraiban...
☝️Hadházy és felheccelt követői papokat fenyegetnek, a vallást gyalázzák.
☝️Magyar Péter pedig újságírók ellen lázít, hergel.
️
👉Sőt a jobboldali, másként…
Petinek orvos kell. Ez már fix.
Ezt sem én mondtam.
Micsoda meglepetés
️
Weber bevédte a befektetését. Nem adják ki Petike mentelmi jogát.
Innentől Peti még rövidebb a póráz
Ifj. Lomnici Zoltán: a Tisza Párt nem a saját hazájáért dolgozik az Európai Parlamentben. 
Kiszelly: a ballib koalíció összezár, mert szükségük van Magyar Péterre, ha már ennyi energiát fektettek bele...
