Miért legyünk ott a Békemeneten?
️ Mert van miért kiállnunk és van mit megvédenünk.
A jövőnk a tét.
Olyan Magyarországon szeretnénk élni:
🟠 ahol előre megyünk,
🟠 ahol támogatják a fiatalokat,
🟠 ahol…
Gyakran éreztük úgy, hogy egy veretes szappanoperák nézünk.
/posztok.hu






Isten éltesse Győri Ottiliát, Budakeszi polgármesterét, születésnapja alkalmából!


A igazságtalannak tűnő helyzetek…