Miért legyünk ott a Békemeneten?
️ Mert van miért kiállnunk és van mit megvédenünk.
A jövőnk a tét.
Olyan Magyarországon szeretnénk élni:
🟠 ahol előre megyünk,
🟠 ahol támogatják a fiatalokat,
🟠 ahol nem kell aggódni a családalapítás miatt, mert a kormány védi és támogatja a családokat,
🟠 ahol biztonságban tudhatjuk nagyszüleinket.
Mi ott leszünk március 15-én, a Békemeneten.
Tartsatok velünk Ti is!
Stop Gyurcsány! Stop Márki-Zay!
Soha többé baloldal!
Magyarország előre megy, nem hátra!
/posztok.hu





Isten éltesse Győri Ottiliát, Budakeszi polgármesterét, születésnapja alkalmából!


A igazságtalannak tűnő helyzetek…
