️ A táblaírás nagymesterei ismét elővették az „ELADÓ” táblát, amit kitesznek számos önkormányzati vagyonra még a Fővárosi Városházára is, és 10%-os jutalékot…
A baloldal ma Kövér László házelnököt támadta a Parlamentben.
Velük ellentétben ő személyesen is küzdött egy diktatúra ellen. Ha ő és társai nem tettek volna így, akkor az őt támadó baloldali képviselők most nem ülhetnének egy demokratikusan megválasztott Országgyűlésben
/posztok.hu




️

A fidelitasosok az elmúlt 25 esztendőben végig ragaszkodtak az értékeikhez.

