A cél, hogy január végéig a már a beoltottak 70 százaléka a harmadik oltását is megkapja.
A cél, hogy január végéig a már a beoltottak 70 százaléka a harmadik oltását is megkapja.
Ma elindult végre a tram-train!
Jó utat mindenkinek! Hajrá Vásárhely!
Magyar legenda Barcelona szívében
️

🟠
A fidelitasosok az elmúlt 25 esztendőben végig ragaszkodtak az értékeikhez.
👏 Végig ragaszkodtunk ahhoz, hogy mi igenis patrióták vagyunk, keresztény alapokon állva politizálunk, a keresztény…
☝️A kormány a jövőben is folytatni kívánja a béremeléseket, az adó- és rezsicsökkentéseket, a gazdasági növekedést és az alacsony munkanélküliséget támogató politikát.
👉Ismertette Varga Mihály…
Magyarország előre megy, nem hátra! 
Jó érzés időről időre “külsős szemmel” is látni azokat a családtámogatási intézkedéseket, amelyeket a magyar családoknak nyújtunk. 
Akárhányszor külföldön járok és mesélek a magyar modellről azt…
Azok herdálnák el a Városházát, akik egyszer már szétszórták az állami vagyon jelentős részét. Nézd meg te is a baloldali privatizáció történetét!
Add tovább, hadd tudja mindenki!
A YouTube-csatornámat…
Találkozó Yacov Hadas-Handelsman izraeli nagykövettel