️Rétvári Bence szúrt oda Magyar Péternek: “ön nem miniszterelnök, hanem Orbán ellenzéke, de ön döntött így!”
Oláh Ibolya úgy érzi a kormányváltásnak köszönhetően végre szabad lett.
️Rétvári Bence szúrt oda Magyar Péternek: “ön nem miniszterelnök, hanem Orbán ellenzéke, de ön döntött így!”
️Gulyás Gergely kőkeményen beolvasott Magyar Péternek! “Ön diktatúrát épít!”
️Magyar Péter ma sem tud viselkedni a Parlamentben! A saját Házelnöke szólt rá és intette rendre!
A történelem ismétli önmagát. 1919-ben Tanácsköztársaságnak hívták, ma Tisza‑kormánynak. A forgatókönyv viszont ijesztően ismerős.
Akkor is „bűnös elitet” kiáltottak ki, most is. Akkor államosításnak…
Újabb antidemokratikus baromság Magyar Péterék részéről a képviselőség 12 évben való korlátozása. Ha valakit megválasztana a nép, miért ne legyen tovább is az? MP és a Tisza eme lépése újfent…
Mennyi idő míg helyreáll a világ az USA és Izrael iráni háborúja után? Tényleg valós várakozást mutat az olajár piaci eufóriája?
EDUKÁLÁS!!! 
Láttátok azt az őstulkot, aki beszórta az elfogadó zászlókat a Dunába? Még most is idegben vagyok miatta! 

Hogy lehet ennyire nem érteni a korszellemet? DE SZINImini remélhetőleg ezt IS…
Ez durva!
Marci bácsiról kérdezte Panyi Miklós Magyar Pétert a parlamentben.
Fordult a kocka! Panyi Miklós fideszes képviselő a parlamentben kérdezte meg a Kontrollt a Marci bácsi ügyről!