Ez durva!
EDUKÁLÁS!!! 
Láttátok azt az őstulkot, aki beszórta az elfogadó zászlókat a Dunába? Még most is idegben vagyok miatta! 

Hogy lehet ennyire nem érteni a korszellemet? DE SZINImini remélhetőleg ezt IS megoldja!
☝️ Szerintem ideje lenne elindítani az első hivatalos illemcsoportot, amelyet személyesen ő vezet át a hídon. A többiek majd utánozzák, ahogy ez általában történni szokott. 
️
️
A szabály nem bonyolult, de a fogyigyogyi narancsosoknak és mihasznáknak valószínűleg háromszor kell elmondani: Tarka zászló marad, telefont lehet dobni a Dunába! 


Akár másét is! 


Látom, mostanában sok munkájuk lesz a rendőröknek, ha mindenhová ki kell menniük egy alapos szemöldökráncolásra. 
️☝️
Mert végső soron ettől működik a jogállam! 
Először ráncolunk, aztán még jobban ráncolunk, végül összeül egy bizottság, amely megállapítja, hogy a ráncolás megfelelő mélységű volt. 


Áradjon a Pusszancs! 









️
/posztok.hu

️
