Vajon hogy fogja megírni a Békemenetet a komcsi sajtó? Van pár tippem.
Vajon hogy fogja megírni a Békemenetet a komcsi sajtó? Van pár tippem.
Újra megmutattuk, hogy ki a csendes, békés TÖBBSÉG! És újra és újra meg fogjuk mutatni, amíg Brüsszelből egy helytartót próbálnak a nyakunkra ültetni!
👇 Többször annyian voltak a Békemeneten, mint a Tisza rendezvényén. (Ez a fotó 17:04-kor készült.) A Békemenet Magyarország legnagyobb politikai ereje, sőt Közép-Európa, talán egész Európa legnagyobb…
Elindult a békemenet!
#békemenet2025
️ Könnyekben úsznak este a tiszások párnái. Ezt se mi írtuk!
Most mindenki hagyjon




Azt hiszem, aki ezen a Békemeneten részt vett, az soha nem fogja elfelejteni!
Én legalábbis biztos nem
️
Amikor a Telex műsorában sem lehet elhazudni a valóságot!

️Brüsszel úgy döntött, háborúba megy!
Magyarország a béke oldalára állt. Az orosz-ukrán háború nem a mi háborúnk. A kárpátaljai magyarok pedig úgy keveredtek bele, mint Pilátus a credoba. Innen is…