Bogár László ismét a Hobbistában! Újabb formabontó,…
Elindult a békemenet!
#békemenet2025
️ Könnyekben úsznak este a tiszások párnái. Ezt se mi írtuk!
Most mindenki hagyjon




Azt hiszem, aki ezen a Békemeneten részt vett, az soha nem fogja elfelejteni!
Én legalábbis biztos nem
️
Amikor a Telex műsorában sem lehet elhazudni a valóságot!

️Brüsszel úgy döntött, háborúba megy!
Magyarország a béke oldalára állt. Az orosz-ukrán háború nem a mi háborúnk. A kárpátaljai magyarok pedig úgy keveredtek bele, mint Pilátus a credoba. Innen is…
️Fantasztikus nap, fantasztikus Békemenet🫶🕊️
Nagyszerű érzés volt veletek/önökkel együtt lenni❤️
Orbán Balázs: lesz békecsúcs Magyarországon!