Eze alapján elmondható, Magyar Péterék szerint a magyarok nem is élnek annyira rosszul.
Görgess tovább!
Ki akarja hozni a tömeg az MTVA vezetőjét. Felismeri vki amúgy Papp Danit? Vagy random kihoznak 17 embert, 7 SevenDays croissant-t, tíz light kólát és 4 háromszög szendvicset az automatákból?
a balosok mindig azzal jönnek, hogy milyen kevesen vannak az NB1 meccsein. ugyanezek a balosok Petykó tüntetésén nem voltak elegen egy élőláncra _SE_. megvan a tanulság, ugye? minél több támogatást a…