
Hát ez nem jött össze, Peti…
Magyar Péter mai tüntije eléggé buktás volt. Kevesen voltak, fiatalok alig. MP csalódott is volt.
Magyar Péter mai tüntije eléggé buktás volt. Kevesen voltak, fiatalok alig. MP csalódott is volt.

Hát ez nem jött össze, Peti…



Nem “árad a Tisza”, hanem FÁRAD a Tisza.
Lassan 2 órája megy a tünci, pár ezren vannak maximum. Nem csoda.
️
a balosok mindig azzal jönnek, hogy milyen kevesen vannak az NB1 meccsein. ugyanezek a balosok Petykó tüntetésén nem voltak elegen egy élőláncra _SE_.
megvan a tanulság, ugye? minél több támogatást a…
ma sem bukott meg a Zorbán
Poloska beszólt a közmédia vezérigazgatójának;
“Gyere ki vagy kihoznak!”
Ez az ember mindent erőszakkal oldana meg?
️
Apadás van! 
Ez az az életformaváltás, amely ajánlott, ám jelentős súlytöbblettel jár.
Sejben Tibor bevállalta! 💪
Matekozzatok a mérleg alapján, és ha nem hisztek a szemeteknek, az nem a mi hibánk. A mérleg nem…
Eze alapján elmondható, Magyar Péterék szerint a magyarok nem is élnek annyira rosszul.
️ És nem, nem háromszázezren voltak a Nyíregyháza-Diósgyőr meccsen. 
️
#ApadATisza #EzSemTöbbMintMZP