Újabb zaklatási botrány a Jobbikban: Brenner Koloman az ELTE-n zaklatott többeket Jakab Péter mamuszos titkárnője szerint.
A LIBERÁLISOK SZÁMÁRA
ma Hunyadi János egy kirekesztő, oszmanofób NER-LOVAG lenne.
Dobó István, az 1552-ben Eger várát hősiesen megvédő kapitány csak egy intoleráns, gyűlölködő, oszmanofób oligarcha lenne.
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
#STB
/posztok.hu

már tudtak, tüzet
oltani megtanultak! 



Úgy tűnik, Németországban az, ami 5 évvel ezelőtt kellemes nyári napot jelentett, az ma már a világvége eljövetelét…



