A Donyeck megyei Bahmutban az orosz erők a felperzselt föld taktikáját kezdték alkalmazni.
A Donyeck megyei Bahmutban az orosz erők a felperzselt föld taktikáját kezdték alkalmazni, a városban a helyzet súlyos, de az ukrán csapatok ellenőrzésük alatt tartják – jelentette ki hétfőn Olekszandr Szirszkij, az ukrán szárazföldi erők parancsnoka.
Húsvétkor sem hallgattak a fegyverek Az ünnepek alatt is nagyon heves harcok folytak a donyecki térségben. Bahmutot (Artyomovszk) még mindig tartják az ukrán erők. A Wagner-csoport már elfoglalta…