Bocsánatot kért a dalai láma egy nemrég kikerült videó miatt.
Húsvétkor sem hallgattak a fegyverek
Az ünnepek alatt is nagyon heves harcok folytak a donyecki térségben. Bahmutot (Artyomovszk) még mindig tartják az ukrán erők. A Wagner-csoport már elfoglalta abelvárost, de a nyugati kerületek még mindig ukrán kézen vannak. Oroszország láthatóan egy hosszú állóháborúra rendezkedik be. Igyekeznek kímélni a katonákat és inkább a nehéztüzérséget, valamint drónokat vetnek be a harcokba. A kamikaze-drónok súlyos veszteségeket okoznak az ukrán hadseregnek. Bahmutban sem tisztítják meg egyesével az épületeket az ott lévő ukrán harcosoktól, mivel a városi harc komoly emberáldozatokkal járna.
Bocsánatot kért a dalai láma egy nemrég kikerült videó miatt.
Paláver - A HírTV és a Karc FM közös műsora
Vajon marad a Fradiban az orosz edző?…
Az áldozatok között két tapasztalt…