A Fidesz EP-listavezetője köszönetet mondott a békemenet résztvevőinek.
Az Egyesült Államoktól…
Az Egyesült Államoktól…
A főpolgármester azt is mondta, hogy kampányának nem része az, hogy rábeszélje Putyint arra, hogy fejezze be a háborút.
Sőt, az is…
A…
Hajrá, magyarok! 

Aranyba öntötték a győri lányok búcsúját
Megvan a Szeged új edzője! 

️
A kórházi ágyból üzenhet a lábadozó kormányfő