Aranyba öntötték a győri lányok búcsúját
A Békemenet nagyon fontos demonstráció volt bel- és külpolitikai értelemben, amely megmutatta: nem a baloldalé az utca. A Mandiner Stratéga első részében Földi Lászlót kérdeztük, az adás második felében Kiszelly Zoltánnal beszélgettünk.
A Békemenet nagyon fontos demonstráció volt bel- és külpolitikai értelemben, amely megmutatta: nem a baloldalé az utca. A Mandiner Stratéga első részében Földi Lászlót kérdeztük, az adás második felében Kiszelly Zoltánnal beszélgettünk.
/posztok.hu


️







