️
️
️
️Semjén Zsolt több embert is beperelt, akik a teljesen alaptalan „Zsolti bácsi”-ügyben kiskorúak ellen elkövetett szexuális bűncselekményekkel hozták összefüggésbe.
Beperelte Tordai Bence volt parlamenti képviselőt egy korábbi, egymillió embert elérő posztja miatt, amiről maga Tordai számolt be. Tordainak hétfőn reggel kell megjelennie a bíróság előtt, amiért a kereszténydemokrata politikust a bűnöző „Zsolti bácsival” hozta összefüggésbe.
Nem Tordai az egyetlen vádlott: a Magyar Hang szerint Szabó Tímea, Kiss László, Arató Gergely, aki a parlamentben megkérdezte, hogy ki az a Zsolti bácsi, valamint Somogyi András és Erdei Sándor Zsolt is a vádlottak között van. Somogyi jelezte, hogy Semjén két év fogházbüntetést kért rá.
️
️
️
A pillanat, amikor a királynő leüti a sötét parasztot 
Egyre több az elégedetlen "ügyfél". 
PÁLYÁZATI FELHÍVÁS JELENLEGI ÉS LEENDŐ FŐISKOLÁSOKNAK, EGYETEMISTÁKNAK:
„A JÖVŐ NOSZTALGIÁJA”
Akkor, amikor a történelem fordulóponthoz ér, különösen éles szemmel kell keresnünk a múlt mintázatait és a…
Nem akarom én így estére felzaklatni a tiszásokat, akik szabályosan extázisban vannak a társadalmi egyeztetés szótól, de azért ezt a képet itt hagyom.
Valaki magyarázza már el Magyarnak, hogy nem csak Áder János élt közpénzből hanem ő is, mivel a miniszterelnök a mi adónkból kap fizetést!
️
️
️
40 felett is csúcson?
A modern futballban ez már nem csoda, hanem tudomány.
Alvás.
Regeneráció.
Táplálkozás.
Mentális felkészítés.
Adatok.
Sérülésmegelőzés.
Dr. Berkes Istvánnal arról beszélgetünk, hogyan…