️
️
️
️
️
️
Ezt a jegyzetet egy követőm küldte! A fia a héten hozta ezt haza az iskolából. Az osztályban 10-11 évesek tanulnak. A cím: sokoldalúság. Alatta pedig a h-m-sz-xuális, bisz-xuális, pánsz-xuális és asz-…
Peti!
Te egyszerűen beteg vagy bammeg!
Ha a Fidesz bármilyen botrány akarna csinálni Baján a ti rendezvényeteken, akkor ahhoz miért kellene az autópályán száguldozni a te autód körül?
Szerinted a…
Vajon a vízi rendőrök nem vették észre amikor kihúzták éjszaka a vízből, hogy Szabó Bálint ellen elfogatóparancs van kiadva? Hogyhogy az utcán flangál szabadon?
Ja, hogy ma adták ki a parancsot.....?…
csepeli györgy egykori SZDSZ-es politikusnak, a Gyurcsány-kormány politikai államtitkárának véleménye a ma elhunyt Wachsler Tamásról.
(A braunos halottgyalázós poszt kommentjei között.)
Hát ezért, az…
Braun Róbert baloldali valaki "nekrológja".
Vannak jelzőink erre, de inkább átadjuk Önöknek a terepet a kommentszekcióban.
A jövőben várható Pride tüntetések okán ideje lenne kijelölni egy játszóteret, ahol a balosok szabadon tüntethetnek anélkül, hogy húsz ember miatt le kellene zárni egy hidat húszezer ember elől.
Miklóstól, aki valamilyen erősember koordinátor-féle, megpróbáltam megtudni, miből élnek Magyar Péter testőrei, nem volt egyszerű párbeszéd…
A liberálisok továbbra is a gyerekasztalnál ülnek 