Vajon a vízi rendőrök nem vették észre amikor kihúzták éjszaka a vízből, hogy Szabó Bálint ellen elfogatóparancs van kiadva? Hogyhogy az utcán flangál szabadon?
Ja, hogy ma adták ki a parancsot.....? Akkor viszont itt az ideje becsukni.
https://www.police.hu/hu/koral/elfogatoparancs-alapjan-korozott-szemelyek/437411
/posztok.hu






