Kint az exkluzív interjú, amit Bohár Dániel - Riporter készített Orbán Viktorral a Patrióta YT csatornán a vétóról és Ukrajna EUs csatlakozásáról! Linkelem kommentben!
️Törtenelmi döntés // Orbán Viktor hatalmasat küzdött az EU-csúcson, de továbbra is nagy a nyomás Brüsszel részéről, ezért szavazáson kéri ki a magyarok véleményét Ukrajna EU-tagságáról. Öt pontban a lényeg:
1. A mostani EU-csúcson hosszan tartó vita volt arról, hogy az EU öntsön-e további pénzt és fegyvert az ukrajnai háborúba. Brüsszel zsarolást és lekenyerezést is bevetett, még Robert Ficot is leszerelték.
2. Orbán Viktor egyedül tartott ki a békepárti álláspont mellett, és egyedül vétózta meg a fegyverküldést Ukrajnának. A magyar kormányfőnek nagy támaszt jelent, hogy ma már Amerika is az ő álláspontját osztja a háború ügyében. Vele szemben Magyar Péterék ukrán zászlós pólóban tapsikolnak Zelenszkijnek, ők támogatták volna Manfred Weberék parancsait.
3. Hiába ez a mostani EU-csúcs és hiába a mostani vétó, ennek ellenére a háborúpárti brüsszeli elit mindent be fog vetni annak érdekében, hogy átnyomja elképzeléseit, Magyarországon is a külföldről pénzelt propagandasajtó és NGO-hálózat minden erővel támadni fogja a kormányt a békepárti álláspontja miatt.
4. Éppen ezért rendkívül fontos, sőt történelmi jelentőségű, hogy Orbán Viktor az EU-csúcs után bejelentette, véleménynyilvánító szavazást indít Magyarországon Ukrajna EU-tagságáról, amelyen a magyarok dönthetnek a kérdésről.
5. Ha a magyarok kiállnak ebben a kérdésben és sokan véleményt nyilvánítanak Ukrajna EU-tagságáról, akkor az újabb erős támaszt jelent a magyar kormányfő számára, hogy ellenálljon ezeknek a veszélyes brüsszeli törekvéseknek!
/posztok.hu
️
𝗟𝗲𝗴𝗮𝗹𝗮́𝗯𝗯 𝗺𝗶 𝗻𝗲 𝗰𝘀𝗶𝗻𝗮́𝗹𝗷𝘂𝗻𝗸 𝘀𝗲𝗴𝗴𝗲𝘁 𝗮 𝘀𝘇𝗮́𝗻𝗸𝗯𝗼́𝗹 𝗙𝗶𝗰𝗼 𝗸𝗮𝗽𝗰𝘀𝗮́𝗻...
𝗡𝗔𝗧𝗢 𝗲́𝘀 𝗘𝗨 𝘁𝗮𝗴𝘀𝗮́𝗴𝗼𝘁 𝗲𝗿𝗼̋𝗹𝘁𝗲𝘁𝗻𝗲𝗸 𝗨𝗸𝗿𝗮𝗷𝗻𝗮́𝗻𝗮𝗸. :O
Zelenszkij végigpuszizta az EU-csúcsot, de amikor Orbánnal kezet fogott…
AZ AZ ARC!Mintha a Windows hirtelen lefagyott volna, de csak egy…
️
👇Amikor az élet azonnal Orbán Viktort igazolja!
Európa legkeményebb vezetőjeként egyedül vétózta a háborút az EU-csúcson, majd jött a hír, hogy folytatódnak az…