Hánta
Van aki beszél róla, van aki tesz érte.
Azért kezdem így, mert a választási kampány (ami Kisbéren még mindig tart) az út felújításával kapcsolatban sok igaztalan és hamis állítást "hozott" a civil formáció és jelöltjei részéről. Elképesztő arroganciával és gyakran alpári stílusban minősítették úgy a polgármeter és testület munkáját, hogy érdemi, megalapozott és valós ajánlatuk a város számára nem volt, és nincs is.
A hántaiak számára szintén elhangzottak hazugságok. Az útfelújítás pedig nem kampányígéret volt és marad, hanem a folyamatos munka eredménye. És akkor is, úgy is megvalósul, hogy a civilek azt hazudják, Kisbér nem kap semmit, mert ők "nyertek".
- Én azon vagyok, hogy Kisbér legyen a nyertese a munkámnak!
- Kisbér-Hánta településrészen már több, látványos, az ottlakók számára fontos fejlesztés valósult meg (művház felújítása, járdaépítés, orvosi rendelő - csak a fontosabbak). Néhány éve, amikor a Magyar Falu Program elindult már akkor igény érkezett és szándék is, hogy a Hánta bekötőút kerüljön bele.
Most írta alá a Magyar Közút megyei igazgatósága a kivitelezési szerződést, a felújítás még ebben az esztendőben megkezdődik.
Beszélni, mást mocskolni könnyű. A munkához kicsit több kell! Hajrá, Hánta!

Ukrajna zsarol bennünket
Az, hogy nem engedik át a Magyarországnak szánt kőolaj jelentős részét, az egy zsarolás.
Mindent megteszünk, hogy megvédjük Magyarország energiaellátását!

Ma fogadtam Aleksandra Đurovićot, Szerbia magyarországi nagykövetét.
A magyar elnökség egyik prioritása az érdemalapú, kiegyensúlyozott és hiteles bővítéspolitika. Szerbia 2012 óta az Európai Unió…

Az európai parlamenti választások üzenete a változás iránti igény. Az európai polgárok jobb teljesítményt várnak az Európai Uniótól.

Az EU Tanács magyar elnökségének az a politikai felelőssége, hogy…

Nagy Bernadett, Lévai Zoltán, Ligeti Dániel és Losonczi Dávid párizsi szereplése előtti utolsó edzések egyike a KIMBA-ban. Muszukajev Iszmail a Kaukázusban készül.
Hajrá, magyar birkózók! 🤼Hajrá,…

Hungarikum Liget, Európa Szabadegyetem - A Bárczi, Hungarikum, és a Szent Imre Kollégium közös előadója volt Nagy Kriszta és Tóth Tamás, a Vasvári Nagytérségi Népfőiskolától.

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média