Tárkányon belefutottam Polgármester úrba.
Rögtön meg is mutatta, hogyan haladnak a Magyar Falu Programban nyert támogatás felhasználásával.
A mi kormányunk a magyar emberek biztonságát és az ország stabil energiaellátását tartja a legfontosabbnak, míg Magyar Péterék politikája egyértelműen Ukrajna érdekeit szolgálja a magyaroké helyett.
A kormány a Védelmi Tanács döntései nyomán katonai védelemmel is biztosítja a kulcsfontosságú energetikai létesítményeket, mert Kijev politikai zsarolással fenyegeti az olcsó energia utánpótlását. Ez a felelőtlen magatartás drasztikusan érintené a környékbeli családokat, hiszen a dráguló üzemanyag miatt a munkába járás költségei megugranának, a magasabb rezsi pedig a családi kasszát terhelné, elvonva a forrásokat a gyermekek nevelésétől.
Magyar Péter és a Tisza párt képviselői Brüsszelben sorra támogatják azokat a javaslatokat, amelyek megszüntetnék a megfizethető árú energiaforrásokat, miközben nem emelnek szót a Kijev felől érkező, ellátásbiztonságunkat fenyegető nyomásgyakorlás ellen. Ebből is látszik, hogy ők a brüsszeli és ukrán elvárásoknak akarnak megfelelni, nem a magyar emberek érdekeit képviselik.
Egyedül a nemzeti kormány képes garantálni az ország energiaellátását és a családok biztonságát.
A Fidesz a biztos választás!
Tárkányon belefutottam Polgármester úrba.
Rögtön meg is mutatta, hogyan haladnak a Magyar Falu Programban nyert támogatás felhasználásával.
Az EU és Ukrajna kényszerítése arra, hogy lemondjunk az orosz energiáról, minden, csak nem diverzifikáció. Pláne most, hogy az iráni háború miatt elszabadulnak az energiaárak.
Az iráni háború miatt…
A 10. d-sek készítették.
️ Munkaebéd a Debreceni Szakképzési Centrumban.
A kormány gazdaságvédelmi politikája, és azon belül is a Széchenyi Kártya Program nagy mértékben járult hozzá ahhoz, hogy a magyar vállalkozások megőrizzék jövőképességüket a koronavírus és az orosz–…
Magyar Péternek a hatalom és Ukrajna mindennél fontosabb. Nekünk Magyarország az első!
Mérleg Rónai Egonnal, élőben.
Tavaszi ébredés a pécsi Zsolnay Negyedben. ❤️
A racionalitás teljes hiánya...