A Helyi Önkormányzatok Napján kitüntetéseket adott át Navracsics Tibor miniszter úr a Magyar Tudományos Akadémia épületében.

Gratulálok minden elismerésben részesülőnek, kiemelten vármegyénk szereplőinek!

Dr. Navracsics Tibor miniszter úr Helyi Önkormányzatokért-díjat adományoz: Komárom-Esztergom vármegye érdekében több mint három évtizede végzett kiemelkedő munkája, közösségépítő tevékenysége elismeréseként Popovics Györgynek, a Komárom-Esztergom Vármegyei Önkormányzat Közgyűlése elnökének.

Az állami anyakönyvvezetés bevezetésének 130. évfordulójának tiszteletére dr. Navracsics Tibor miniszter úr Közigazgatás Szolgálatáért Érdemérmet adományoz:
az anyakönyvi igazgatás területén végzett kiemelkedő munkája elismeréseként Erdélyiné Kelemen Ágnesnek, a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal Hatósági Főosztálya hatósági szakügyintézőjének, anyakönyvi felügyelőjének.

Dr. Navracsics Tibor miniszter úr Magyary Zoltán születésének évfordulója alkalmából június 10-én, illetve a Helyi Önkormányzatok Napja alkalmából adományozott Közigazgatás Szolgálatáért Érdemérmet ad át:
a közigazgatás érdekében végzett kiemelkedő munkája elismeréseként
dr. Karácsonyi Ottó Endrének, a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal Élelmiszerlánc-biztonsági és Állategészségügyi Főosztálya főosztályvezetőjének, vármegyei főállatorvosnak.

Dr. Navracsics Tibor miniszter úr Magyary Zoltán születésének évfordulója alkalmából június 10-én adományozott Miniszteri Elismerő Oklevelet ad át:
huzamos időn át magas színvonalon végzett szakmai munkája elismeréseként
Emődi Ferencnének, a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal Oroszlányi Járási Hivatala hivatalvezetőjének.

Dr. Navracsics Tibor miniszter úr Magyary Zoltán születésének évfordulója alkalmából június 10-én adományozott Miniszteri Elismerő Oklevelet ad át:
huzamos időn át magas színvonalon végzett szakmai munkája elismeréseként
Tóthné dr. Németh Andreának,
a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal Tatai Járási Hivatala Hatósági és Gyámügyi Osztálya osztályvezetőjének.

Az állami anyakönyvvezetés bevezetésének 130. évfordulójának tiszteletére dr. Navracsics Tibor miniszter úr Közigazgatás Szolgálatáért Érdemérmet adományoz:
Langmár Krisztina Beáta Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala anyakönyvvezetőnek.

Mától a három gyermeket nevelő édesanyáknak nem kell személyi jövedelemadót fizetniük.

Nekünk a magyar családok az elsők!

Az EP Petíciós Bizottságában vizsgáljuk az Európai Ombudsman tavalyi munkáját.

Készülök javaslatot tenni, hogy a 26 oldalas jelentés-tervezetet 46 pontban módosítsuk – mert csak ígykaphatunk valóban…

157 éve született Urmánczy Nándor. Jancsó Benedekkel, Ugron Gáborral és Sebess Dénessel együtt 1918 november 9-én megalakították a Székely Nemzeti Tanácsot, 1925-ben pedig meghirdette az Ereklyés…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média