Szűcsné Urbán Mária, a jászberényi Viganó Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetésben részesült. Ez az elismerés méltó jutalma annak a fáradhatatlan munkának, amellyel…
A kenyér mindig az élet, a megmaradás üzenetét hordozza. Államalapító királyunk ünnepén és az új kenyér napján mondjunk közösen köszönetet a gazdáknak!