

Isten éltessen, szabad és erős Magyarország!
Szűcsné Urbán Mária, a jászberényi Viganó Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetésben részesült. 
Ez az elismerés méltó jutalma annak a fáradhatatlan munkának, amellyel a nemzeti értékek és a magyar néptánchagyományok továbbélését szolgálja.
Szívből gratulálok és további sok sikert kívánok!
/posztok.hu

A kenyér mindig az élet, a megmaradás üzenetét hordozza. Államalapító királyunk ünnepén és az új kenyér napján mondjunk közösen köszönetet a gazdáknak!

️Új lehetőségek, új fejlesztések és új források a Szigetköz és a Mosoni-sík térségében.

